Кропивницький бадмінтон-клуб

КУБОК ГАЛИЧИНИ 2010 - Осіннє листя

Перший міжнародний турнір ветеранів і любителів бадмінтону
“КУБОК ГАЛИЧИНИ 2010”
ЗАГАЛЬНІ ПІДСУМКИ
Одиночка, чоловіки
Категорія 35+
1 місце – Каратник Іван
2 місце – Сарія Елісбар
3 місце – Кунєв Віктор
4 місце – Закревський Андрій
5 місце – Нічік Руслан
Категорія 45+
1 місце – Шлапак Олександр
2 місце – Пустовой Олександр
3 місце – Хмілевський Олександр
4 місце – Кулиняк Віктор
5 місце – Гомоля Сергій
Категорія 50+
1 місце – Лопатін Михайло
2 місце – Єлізаров Олександр
3 місце – Середа Володимир
4 місце – Піскозуб Йосип
5 місце – Бурда Роман
Категорія 55+
1 місце – Рашкевич Юрій
2 місце – Яровой Олександр
3 місце – Гелетій Володимир
4 місце – Породько Ігор
Категорія 60+
1 місце –Гутахов Ігор
2 місце – Кукізов Олександр
3 місце – Кінаш Іван
4 місце – Погорілий Віктор
5 місце – Чорний Євген
Категорія 65+
1 місце – Павлічук Іван
2 місце – Цибрік Валнрій
3 місце – Ковальчук Богдан
Категорія 70+
1 місце – Литвиненко Віктор
2 місце – Щічка Анатолій
3 місце – Афонін Вячеслав
4 місце – Циндра Микола
Пари, чоловіки
Категорія 35+
1 місце – Каратник Іван
2 місце – Сарія Елісбар
3 місце – Кунєв Віктор
4 місце – Закревський Андрій
5 місце – Нічік Руслан
Категорія 35+
1 місце – Каратник – Бубела
2 місце – Кунєв – Апостолюк
3 місце – Сарія – Закревський
4 місце – Караванов – Хмілевський
5 місце – Ясінський – Курах
Категорія 40+
1 місце – Ніжегородов – Нічік
2 місце – Зінов’єв – Шлапак
3 місце – Циндра – Тимчишин
4 місце – Єлізаров – Малярчук
5 місце – Кісєль – Слугоцький
Категорія 45+
1 місце – Пустовой – Гутахов
2 місце – Горбаченко – Гомоля
3 місце – Кулиняк – Середа
4 місце – Думанський – Слободянюк
5 місце – Павлюх – Породько
Категорія 50+
1 місце – Рашкевич – Капустяк
2 місце – Лопатін – Кизима
3 місце – Гелетій – Гелетій
4 місце – Гайдук – Піскозуб
5 місце – Бідасюк – Долганов
Категорія 60+
1 місце – Кокізов-Погорілий
2 місце – Павлічук-Яровой
3 місце – Кінаш-Чорний
Категорія 70+
1 місце – Циндра-Щічка
2 місце – Афонін – Литвиненко
3 місце – Ковальчук – Цибрік
Одиночка, жінки
Категорія 35+
1 місце – Шпакова Тетяна
2 місце – Гречанюк Оксана
3 місце – Дімітрова Оксана
4 місце – Попова Ірина
5 місце – Єрохіна Наталя
Категорія 45+
1 місце – Васюк Лариса
2 місце – Мудра Віра
3 місце – Косміна Тетяна
4 місце – Барабаш Ірина
Пари, жінки
Категорія 35+
1 місце – Шпакова – Гречанюк
2 місце – Дімітрова – Васюк
3 місце – Єрохіна – Попова
4 місце – Костів – Зюдіна
Категорія 45+
1 місце – Косміна – Мудра
2 місце – Барабаш – Горбатюк
Змішані пари
Категорія 35+
1 місце – Каратник – Гречанюк
2 місце – Шпакова – Кунєв
3 місце – Сарія – Васюк
4 місце – Нічік – Дімітрова
5 місце – Апостолюк – Попова
Категорія 45+
1 місце – Ніжегородов – Васюк
2 місце – Шлапак – Костів
3 місце – Горбаченко – Барабаш
4 місце – Середа – Горбатюк
5 місце – Кулиняк – Косміна
Категорія 50+
1 місце – Рашкевич -Мудра
2 місце – Павлічук – Косміна
3 місце – Яровой– Горбатюк
4 місце – Цибрік – Барабаш

Джерело:

Киевский бадминтонный форум

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*