Кропивницький бадмінтон-клуб

Відкритий чемпіонат НУК ім. адмірала Макарова - Осіннє листя

У Миколаєві 17-19 липня пройшов турнір серед ветеранів та любителів бадмінтону “Відкритий чемпіонат НУК ім. адмірала Макарова”.
Пропонуємо відеозвіт ТРК Миколаїв про цю подію.

2 коментарі

dmirina65

17 Серпня 2015 11:40

Видео и фото с турнира
https://yadi.sk/d/CVWmULFAiHLqZ
https://yadi.sk/d/m3Mpswl_iV5Py
https://yadi.sk/d/kFIWUkbQiVDfh
Приятного просмотра

Відповіcти

dmirina65

3 Серпня 2015 11:44

Итоги открытого чемпионата НУК им. адмирала Макарова по бадминтону среди ветеранов и любителей 17-19.07.2015
В турнире принимали участие 58 спортсменов из 15 городов.
Из них:
1. Китай, г. Шанхай – 1;
2. Молдова, г. Кишинев – 1,
3. Киев – 7;
4. Севастополь – 1;
5. Партенит – 1;
6. Кривой Рог – 2;
7. Кировоград – 2;
8. Донецк – 1;
9. Днепропетровск – 1;
10. Черкассы – 2;
11. Одесса – 3;
12. Измаил – 1;
13. Запорожье – 2;
14. Херсон – 2;
15. Николаев – 31.
Результаты турнира в одиночном разряде среди женщин:
WS 20+
1. Куценок Ксюша (Киев)
2. Левченко Ольга (Николаев)
3. Серопян Ирина (Николаев)
WS 30+
1. Попова Ирина (Севастополь)
2. Яремчук Ирина (Кривой Рог)
3. Шпак Наталья (Киев)

WS 35+
1. Демченко Ирина (Черкассы)
2. Лапенко Алена (Николаев)
3. Шпак Наталья (Киев)
4. Шайдерова Наталья (Херсон)
5. Беркунская Наталья (Николаев)
Результаты турнира в одиночном разряде среди мужчин:
MS 20+
1. Коптев Андрей (Николаев)
2. Придатко Дмитрий (Киев)
3. Голубев Виталий (Измаил)
4. Цан Хун Бин (Шанхай, Китай – Николаев)
5. Главатый Ярослав (Николаев)
6. Левченко Дмитрий (Николаев)
MS 30+
1. Фалько Владимир (Одесса)
2. Козелецкий Даниил (Николаев)
3. Крюченко Дмитрий (Николаев)
4. Бондарь Сергей (Николаев)
5. Мушкей Александр (Николаев)

MS 35+
1. Кунин Александр (Николаев)
2. Москаленко Григорий (Киев)
3. Акопов Алексей (Донецк)
4. Смола Богдан (Николаев)
5-6. Бак Игорь (Киев),
Кирилюк Сергей (Николаев)
7-8. Яркин Вадим (Одесса),
Гарькавый Денис (Запорожье)
9. Пересунько Павел (Киев)

MS 40+
1. Яцунский Евгений (Николаев)
2. Кухаренко Александр (Николаев)
3. Чернецкий Александр (Одесса)
4. Бабич Игорь (Николаев)

MS 45+
1. Добровольский Александр (Николаев)
2. Романцев Федор (Кривой Рог)
3. Трященко Юрий (Киев)
4. Иванец Игорь (Кировоград)
MS 55+
1. Розумяк Сергей (Николаев)
2. Иващенко Александр (Днепропетровск)
3. Середа Владимир (Николаев)
4. Татауров Анатолий (Партенит)
5. Мигаль Анатолий (Черкассы)
Результаты турнира в парном разряде среди женщин:
WD 20+
1. Яремчук / Куценок (Кривой Рог / Киев)
2. Попова / Савина (Севастополь / Николаев)
3. Тимофеев / Шпак (Кишинев / Киев)
4. Серопян / Левченко (Николаев)

WD 35+
1. Попова / Савина (Севастополь / Николаев)
2. Фарионова / Бордюг (Николаев)
3. Куценок / Шпак (Киев)

WD 40+
1. Лапенко / Демченко (Николаев / Черкассы)
2. Беркунская / Теленюк (Николаев)
3. Шайдерова / Пономарева (Херсон)

Результаты турнира в парном разряде среди мужчин:
MD 20+
1. Придатко / Фалько (Киев / Одесса)
2. Козелецкий / Мушкей (Николаев)
3. Волощенко / Коваль (Николаев)
4. Крюченко / Главатый (Николаев)
5. Левченко / Цан Хун Бин (Николаев / Шанхай)
MD 35+
1. Кунин / Коптев (Николаев)
2. Бак / Кухаренко (Киев / Николаев)
3. Трященко / Пересунько (Киев)
4. Яркин / Гарькавый (Одесса / Запорожье)
5. Чернецкий / Бабич (Одесса / Николаев)

MD 40+
1. Кротов / Добровольский (Николаев)
2. Розумяк / Середа (Николаев)
3. Иващенко / Романцев (Днепропетровск / Кривой Рог)
4. Мороз / Иванец (Кировоград)
MD 60+
1. Мигаль / Татауров (Черкассы / Партенит)
2. Яцунский / Рябенький (Николаев)
3. Иващенко / Сербулов (Днепропетровск / Николаев)
Результаты турнира в смешаном парном разряде:

XD 20+
1. Придатко / Куценок (Киев)
2. Фалько / Савина (Одесса / Николаев)
3. Козелецкий / Серопян (Николаев)
4. Волощенко / Левченко (Николаев)
XD 30+
1. Розумяк / Яремчук (Николаев / Кривой Рог)
2. Трященко / Шпак (Киев)
3. Голубев / Тимофеев (Измаил / Кишинев)

XD 35+
1. Кунин / Попова (Николаев / Севастополь)
2. Москаленко / Лапенко (Киев / Николаев)
3. Гарькавый / Гарькавая (Запорожье)
4. Бабич / Беркунская (Николаев)
5-6. Яцунский / Савина (Николаев)
Кротов / Серопян (Николаев)
7-8. Пересунько / Шпак (Киев)
Крюченко / Бордюг (Николаев)

XD 45+
1. Смола / Фарионова (Николаев)
2. Добровольский / Шайдерова (Николаев / Херсон)
3. Иванец / Демченко (Кировоград / Черкассы)
4. Пономарь / Теленюк (Николаев)
5. Мороз / Пономарева (Кировоград / Херсон)

XD 50+
1. Середа / Демченко (Николаев / Черкассы)
2. Татауров / Лапенко (Партенит / Николаев)
3. Иващенко / Беркунская (Днепропетровск / Николаев)

Категория «Неугомонные»:

Результаты турнира в одиночном разряде среди мужчин:
MS
1. Коптев Андрей (Николаев)
2. Пересунько Павел (Киев)
3. Гарькавый Денис (Запорожье)
4. Бак Игорь (Киев)

Результаты турнира в парном разряде среди женщин:
WD
1. Яремчук / Попова (Кривой Рог / Севастополь)
2. Фарионова / Бордюг (Николаев)
3. Лапенко / Демченко (Николаев / Черкассы)
4. Шайдерова / Шпак (Херсон / Киев)

Результаты турнира в парном разряде среди мужчин:
MD
1. Кротов / Розумяк (Николаев)
2. Мороз / Иванец (Кировоград)
3. Трященко / Пересунько (Киев)

Результаты турнира в смешаном парном разряде:

XD
1. Розумяк / Савина (Николаев)
2. Кротов / Фарионова (Николаев)
3. Пересунько / Шпак (Киев)
4. Гарькавый / Гарькавая (Запорожье)

Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*
*